7 komentarzy

 1. Magda says:

  18 lutego 2016 o 10:07

  TEKST IDEALNY!

  CZASEM SIE O TYM ZAPOMINA!

  ALE WARTO O TO ZADBAĆ, JUŻ OD DZIŚ!

  DZIĘKUJE ZA TEN TEKST!

  POZDRAWIAMY ;)

 2. Ania says:

  18 lutego 2016 o 21:29

  Dokładnie takie miałam ostatnio przemyślenia, co ciekawe było to dopiero podczas urlopu. Zaczęłam od tego by więcej się do dzieci uśmiechać. Na poczatku było to dość wymuszone, ale szybko stałam się naprawdę radosna! :)

 3. Anna Kwiatek-Kucharska says:

  18 lutego 2016 o 22:43

  KILK w głowie to w ogóle bardzo często się przydaje. Bardzo się cieszę, że mam dziecko i mogę obserwować jego drogę i zarażać się radością. Nie wiem gdzieś czytałam, że pozytywne emocje traktujemy po macoszemu dlatego, że nie wiążą się z zagrożeniem, że to pierwotny instynkt każe nam większą wagę przykładać do smutku czy złości. Może to znajduje odbicie w relacji z dzieckiem też?

 4. says:

  19 lutego 2016 o 09:42

  Oj! Bardzo dziękuję za ten tekst! Ponoć tak jest, że gdy długo tłumimy trudne emocje (np. złość, lęk), to zatykają się w ogóle wszystkie kanały ekspresji i wtedy trudno nam przeżywać radość i naprawdę cieszyć się życiem. Może to działa w dwie strony – może korzystając z tego naturalnego dobrodziejstwa, jakim jest nieskrępowana radość i euforia dzieci, mamy szansę odblokować zatkane kanały emocjonalność… Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy jak najczęściej! i uśmiech dołączam :)

 5. says:

  19 lutego 2016 o 14:31

  Ja się uwielbiam wygłupiać z moimi dzieciakami. Niepoważne giloty i chichranie z byle powodu mamy w domu na porządku dziennym. Bez tych wariactw nie wyobrażam już sobie naszego domu .

 6. Kasia says:

  22 lutego 2016 o 13:29

  Myślałam dziś o tym skacząc z córką po kałuży, kiedy przez chwilę zaświtała myśl: „zaraz ubrudzimy spodnie”. Na szczęście potem KLIK i skakałyśmy dalej :) Po przeczytaniu tego tekstu chcę więcej i więcej takich chwil. Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *